Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Three Corners El Wekala****

Vzdálenost na pláž
Vzdálenost na pláž
1500 m
, písečná pláž
Klimatizace
TV
Lednice/minibar
Sejf
Fitness
Bazén venkovní

Stylový hotelový komplex v oblíbeném prázdninovém letovisku se rozprostírá na okraji 18-ti jamkového golfového hřiště v letovisku Taba (Egypt). Vlastní dlouhá písečná pláž s oblázkovým vstupem do moře a plážovým barem se nachází přibližně 1,5 km od hotelu (doporučujeme boty do vody). Vzdálenost od pláže kompenzuje nádherný výhled na blízké hory a Rudé moře. Na hotelovou pláž s vlastním bazénem jezdí každou půl hodinu zdarma transfer. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a směnárnou, hlavní restaurace, bar, snack bar, obchodní arkáda, internetový koutek, pěkný bazén u hotelu s oddělenou dětskou částí a bazén na pláži. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu i na pláži zdarma. Pro hosty je zajištěný bohatý animační program. Zdarma stolní tenis, fi tness, šipky, plážový volejbal a fotbal. Za poplatek kulečník, masáže, pestrá nabídka vodních sportů a potápění na pláži. Pro děti je připraven miniklub a dětské hřiště. Hotel doporučujeme všem milovníkům golfu a klidné dovolené se službami na dobré úrovni.

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 300
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Nově zařazeno v naší nabídce !

Podrobné informace

Ubytování

Stylově zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, individuálně ovladatelná klimatizace, lednice,TV/SAT, telefon, fén, sejf, koupelna, balkon nebo terasa.

Stravování

ALL INCLUSIVE: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Snacky (15.00-16.00). Odpolední káva, čaj a zákusky (16.00-17.00). Neomezené množství místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10.00-24.00). V baru na pláži pouze nealkoholické nápoje.

Cena zahrnuje

letištní taxy a palivový příplatek
ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou
leteckou přepravu tam i zpět
transfery letiště/hotel/letiště
činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava je zajištěna leteckou společností Travel Service - typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna a Ostravy (úterý/pátek).

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Taba je vyhledávané rozvíjející se letovisko s mezinárodním letištěm na severu Akabského zálivu. Je jako stvořené pro nádhernou dovolenou v luxusních hotelových resortech, které se rozprostírají po pobřeží od Nuweiby až do Taby a svým návštěvníkům nabízejí přátelskou atmosféru a velmi kvalitní služby na vysoké úrovni. Díky nádherným rozlehlým písečným plážím, barevnému podmořskému světu, fascinující scenerii vysokých Sinajských hor a unikátnímu výhledu na tři sousední země – Izrael, Jordánsko a Saúdskou Arábii – láká do tohoto čarovného kouta světa turisty z mnoha zemí na nezapomenutelnou dovolenou. Díky své poloze je Taba také ideálním výchozím bodem pro podnikání výletů. Rozhodně si nenechte ujít návštěvu nedalekého Svatého města – Jeruzaléma, prohlídku skalního města Petra nebo výstup na Mojžíšovu horu při východu slunce. Na své si přijdou i potápěči. Mezi nejvyhledávanější místa patří Faraonův ostrov, vzdálený asi 7 km od Taby. Potápění v Tabě je vhodné i pro začátečníky, jelikož je zde téměř nulové proudění, takže milovníci šnorchlování a potápěné zde najdou ideální podmínky pro objevování podmořského světa. Oblast také nabízí spoustu sportovních a volno časových aktivit a naleznete v ní jedno z nejlepších golfových hřišť v oblasti s 18-ti jamkami 143 a potápěčská centra. Celá oblast je lemována dlouhou písečnou pláží, pro vstupy do moře doporučujeme boty. Taba Heights je ideálním místem pro milovníky potápění a šnorchlování. Na protější straně zálivu můžete spatřit břehy a pohoří Saúdské Arábie. Atraktivnost prostředí umocňuje také blízkost moderního, rušného letoviska Eilat v Izraeli, historických a přírodních památek na Sinajském poloostrově a hlavního města Egypta – Káhiry. Luxusní hotelové resorty nabízejí perfektní servis a jsou tak zárukou kvalitní dovolené pro všechny, kdo na své dovolené hledají odpočinek, poznání a sportovní vyžití.