Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Intercontinental Taba Heights Resort*****

Vzdálenost na pláž
Vzdálenost na pláž
0 m
, písečná pláž
Klimatizace
TV
Lednice/minibar
Sejf
Fitness
Tenis
Bazén venkovní

Impozantní hotelový komplex v nádherné tropické zahradě, obklopený horami a Rudým mořem, leží přímo u krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře s výskytem kamínků (doporučujeme obuv do vody) v letovisku Taba (Egypt). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, několik restaurací a barů, internetový koutek, obchody a butiky, dětský klub, 2 sladkovodní bazény a 2 dětské bazény. Slunečníky, lehátka a plážové osušky jsou u bazénů i na pláži zdarma. Hotel pro své hosty pořádá večerní programy, zdarma mohou využít fi tness a zahrát si volejbal, je zde také široká nabídka vodních sportů a potápění. Za poplatek můžete využít služeb lázeňského centra (bazén, vířivka, sauna, masáže) nebo si můžete zahrát tenis, stolní tenis a minigolf. Golfové hřiště Taba Heights Golf Resort se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu. Luxusní hotelový komplex doporučujeme náročným klientům, kteří očekávají služby na vysoké úrovni.

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
Konstantní příplatky
výhled na moře Na osobu / Na noc 350
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 700
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Nově zařazeno v naší nabídce !

Podrobné informace

Ubytování

Příjemně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek, klimatizace, TV/SAT, minibar, telefon, fén, sejf, koupelna, balkon nebo terasa.

Stravování

ALL INCLUSIVE: Snídaně (7.00–10.30), oběd (13.00–15.00) a večeře (19.00–22.30) formou bufetu. Odpolední káva, čaj a zákusky (16.00–17.00). Zmrzlina (16.00–17.00). Neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10.00–23.00).

Cena zahrnuje

letištní taxy a palivový příplatek
ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou
leteckou přepravu tam i zpět
transfery letiště/hotel/letiště
činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava je zajištěna leteckou společností Travel Service - typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna a Ostravy (úterý/pátek).

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Taba je vyhledávané rozvíjející se letovisko s mezinárodním letištěm na severu Akabského zálivu. Je jako stvořené pro nádhernou dovolenou v luxusních hotelových resortech, které se rozprostírají po pobřeží od Nuweiby až do Taby a svým návštěvníkům nabízejí přátelskou atmosféru a velmi kvalitní služby na vysoké úrovni. Díky nádherným rozlehlým písečným plážím, barevnému podmořskému světu, fascinující scenerii vysokých Sinajských hor a unikátnímu výhledu na tři sousední země – Izrael, Jordánsko a Saúdskou Arábii – láká do tohoto čarovného kouta světa turisty z mnoha zemí na nezapomenutelnou dovolenou. Díky své poloze je Taba také ideálním výchozím bodem pro podnikání výletů. Rozhodně si nenechte ujít návštěvu nedalekého Svatého města – Jeruzaléma, prohlídku skalního města Petra nebo výstup na Mojžíšovu horu při východu slunce. Na své si přijdou i potápěči. Mezi nejvyhledávanější místa patří Faraonův ostrov, vzdálený asi 7 km od Taby. Potápění v Tabě je vhodné i pro začátečníky, jelikož je zde téměř nulové proudění, takže milovníci šnorchlování a potápěné zde najdou ideální podmínky pro objevování podmořského světa. Oblast také nabízí spoustu sportovních a volno časových aktivit a naleznete v ní jedno z nejlepších golfových hřišť v oblasti s 18-ti jamkami 143 a potápěčská centra. Celá oblast je lemována dlouhou písečnou pláží, pro vstupy do moře doporučujeme boty. Taba Heights je ideálním místem pro milovníky potápění a šnorchlování. Na protější straně zálivu můžete spatřit břehy a pohoří Saúdské Arábie. Atraktivnost prostředí umocňuje také blízkost moderního, rušného letoviska Eilat v Izraeli, historických a přírodních památek na Sinajském poloostrově a hlavního města Egypta – Káhiry. Luxusní hotelové resorty nabízejí perfektní servis a jsou tak zárukou kvalitní dovolené pro všechny, kdo na své dovolené hledají odpočinek, poznání a sportovní vyžití.